0 advertenties in vergelijking


Je kan maximaal 2 advertenties vergelijken.
0 advertenties in vergelijking


Je kan maximaal 2 advertenties vergelijken.
Sunlight Cliff 540 Automaat + LED
€ 72.500,-

Sunlight Cliff 540 Automaat + LED

€ 72.500,-

2024
5.41 Lengte (m)
Diesel
34280 km
419x gezien

Omschrijving Sunlight Cliff 540 Automaat + LED


Sunlight Cliff 540 Adventure Edition (2024) – compact en volledig uitgerust voor twee

Met een lengte van 5,40 meter en een korte wielbasis rijdt de Cliff 540 als een personenauto. Hij past in een gewone parkeerplaats, is makkelijk te manoeuvreren in de stad, en voelt niet als een verplichting om mee te rijden. Veel eigenaren gebruiken hem dagelijks. In het weekend stap je gewoon in en ga je.

De binnenkant is compact maar compleet: vast bed, opbergruimte achterin, keuken met compressor koelkast, badkamer met douche. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, zij het beknopter dan in een grotere camper. Dat is precies waarom deze Cliff het best tot zijn recht komt bij mensen die buiten leven: Zuid-Frankrijk, Italië, Kroatië. Smallere wegen, mooi weer, terrasje bij de camper. Binnen slapen, buiten leven.

Technische specs
Bouwjaar: 2024
Kilometerstand: 34.280 km
Motor: Fiat Ducato 2.2 MultiJet, 140 pk
Versnellingsbak: Automaat
Lengte / breedte / hoogte: 541 × 205 × 273 cm
Leeggewicht: 2.617 kg | Max. toegestaan: 3.500 kg
APK tot: april 2027
Te rijden met: B-rijbewijs

Belangrijkste kenmerken:
- Fiat Ducato 2.2 MultiJet (140 pk)
- Traction+ met Hill Descent Control
- LED-koplampen met dynamische knipperlichten
- Luifel
- Multimedia systeem met Apple CarPlay & Android Auto
- Achteruitrijcamera
- Digitaal dashboard
- Compacte compressor koelkast
- Combi 6 verwarming
- Combi 6E boiler - elektronisch of op gas
- Raam in de badkamer
- Style-pakket met skid plate, zwarte grille en zilveren luchtinlaten
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- 90 liter dieseltank

Onderhoud & staat
De camper is altijd onderhouden bij Booij Campers. De volledige onderhoudshistorie is aantoonbaar aanwezig. Interieur en exterieur zijn in zeer nette staat, zonder schades.

Dealerinformatie en service
Als officieel dealer van Dethleffs en Sunlight campers werken wij met twee sterke merken uit de Erwin Hymer Group. Één van Europa’s grootste camperproducenten. Onder deze groep vallen ook bekende namen als Hymer, Bürstner, Carado, LMC en Laika. De kracht van deze merken zit in gedeelde innovatie, hoge kwaliteitsnormen en decennialange ervaring in het bouwen van campers die écht zijn gemaakt voor reizen.

Bij ons bent u aan het juiste adres voor het kopen van een nieuwe of gebruikte camper, professioneel camperonderhoud en camper accessoires. Vanuit onze camper showroom in Almere helpen wij klanten uit heel Nederland bij alles rondom hun camper.

Benieuwd welke camper het beste past bij uw wensen? Bekijk ons actuele camperaanbod of kom langs in onze showroom. Wij helpen u graag bij het vinden van een Dethleffs of Sunlight camper die past bij uw manier van reizen.

Radio/TV
Accessoires: DAB radio ontvangst, X-zent Moniceiver camera

Keuken
Accessoires: Boiler, Compressorkoelkast, Gascomfoor (Aantal pitten: 2), Vriesvak

Exterieur/Interieur
Accessoires: Hordeur, Huishoudaccu, Led verlichting, Luifel (Type: cassetteluifel)

Slaapcomfort
Slaapplaatsen 2 plaatsen
Aantal bedden 1 bedden
2-persoonsbed (lxb)  197 x 150 
Indelingen: Dwarsbed
Keuken
Accessoires: Boiler, Compressorkoelkast, Gascomfoor (Aantal pitten: 2), Vriesvak

Sunlight Cliff 540 Automaat + LED uit 2024 te koop op CampersCaravans.nl.

Sunlight Cliff 540 Automaat + LED

Bekijk ook op Campers.nl: Campers.nl - Sunlight Cliff 540 Automaat + LED

Lees verder
Sluiten

Basisinformatie


Merk: Sunlight Cliff 540 Automaat + Led
Conditie: Gebruikt
Bouwjaar: 2024
Lengte (m): 5.41

Voertuig Specificaties


Breedte (m): 2.05
Hoogte (m): 2.73
Max. toelaatbaar gewicht (kg): 3500
Gewicht (kg): 2617
Aantal slaapplaatsen: 2
Soort Camper: Buscamper

Motor


Vermogen in PK: 140 Pk.
Brandstof: Diesel
Transmissie: Automaat
Kilometerstand: 34280

Interieur


Kookplaat - aantal pitten:
Koelkast:
Douche:
Boiler:
Hordeur:

Exterieur


Luifel:

Bereken de opbrengst bij het verhuren van deze Sunlight Cliff 540 Automaat + LED


Door je camper te delen met anderen kun je al snel €6.000 per jaar verdienen. Bovendien maak je veel mede-liefhebbers blij door hem te delen. Wil je weten hoeveel je ongeveer kunt verdienen met deze Sunlight Cliff 540 Automaat + LED camper? Bereken nu de huuropbrenst van de Sunlight Cliff 540 Automaat + LED .




Aanbieder

Booij Campers

  • 13 jaar actief op CampersCaravans.nl
036 537 2... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Een camper of caravan financieren? Denk dan goed na over de financiële gevolgen. Wat worden de vaste lasten of welke type lening past het best. Laat je informeren over de verschillende opties. Lees verder.

Reizen in een camper of caravan geeft een gevoel van vrijheid. Zorgeloos genieten en nergens aan hoeven denken maakt een goede verzekering echter onmisbaar. Er zijn verschillende mogelijkheden om een camper of caravan te verzekeren voor gegarandeerd vakantieplezier. Lees verder.



Booij Campers

  • 13 jaar actief op CampersCaravans.nl
036 537 2... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.

Meer informatie

Wil je meer infomatie over deze advertentie? Neem gerust contact op met de aanbieder van de advertentie via het onderstaande contactformulier.

Om een reactie te plaatsen dien je eerst in te loggen.
Inloggen om te reageren

Je opmerking of vraag:

Ongeldig e-mailadres
Vul verplichte velden in

Booij Campers

  • 13 jaar actief op CampersCaravans.nl
036 537 2... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.